EINDSTAND ZONDAGCOMPETITIE 2026 - Hengelsportvereniging Valthermond

12/Apr3/May7/Jun12/Jul16/Aug13/Sep4/Oct
Stand StieltjesRhederbrugOrvelteStakkaStieltjeskanaalKiel-WindeweerOdoornerveen
Deelnemer
1Venema Daniel912.210994.411.4193246.481177
2Koops Gerard875.2124104.410335.627881149.2
3Profijt Arend803.4215118.49236612
4Patrick Prins650.8101102.618.464.421452.498
5Abee Jan617.2124370.24875
6Overdijk van Jurgen605127.8308100.868.4
7Niemeijer Arnold495.896.646.421.853.630.692.8154
8Klein Jurrie4478834.6122.231.452.282.436.2
9Rengers Harrie427.229.6183.437.65264.260.4
10Hoop de Egbert335.257.445.88.438.626.412137.6
11Jonge de Bert304.422337.244.2
12Smit Steven276.842.619.691.459.663.6
13Laan vd Henk231.86211455.8
14Laan vd Arjan224.631.2825.672.887
15Venema Martijn209.256040.2113
16Wardenburg Theo17385.63354.4
17Bolk Willem17149122
18Homan Rieks147.245.27.255.439.4
19Laan vd Agnes141.677.621.242.8
20Alberts Mike130.823.657.27.242.8
21Luiten Gert Jan121.639.25230.4
22Homan Inge104.63311.613.646.4
23Trip Maarten98.836062.8
24Laan vd Andries78.618.45010.2
25Goor van Jan77.677.6
26Smit Mauro59.259.2
27Bolk Harm52.852.80
28Jonge de Sietse47.647.6
29Koster de Herman4118.222.8
30Profijt Youri88

Hengelsportvereniging Valthermond

Samen vissen.
Samen beleven.
Sinds 1934.

Navigatie

Home
Vereniging
Agenda
Wedstrijden
Nieuws
Contact

Snel naar

Lid worden
Wedstrijdreglement
Jeugd
Foto’s
Sponsors

Contact

Hengelsportvereniging Valthermond

📍 Valthermond

✉ info@hsvvalthermond.nl

© 2026 Hengelsportvereniging Valthermond. Alle rechten voorbehouden.